Інформація про доставку та повернення

Доставка

Під купівлею курсу навчання мається на увазі купівля доступу в навчальний клас з наданням доступу до відео та текстових матеріалів, доступ до домашніх завдань та перевірка їх в автоматичному або ручному режимі.

Доставка коду доступу здійснюється в автоматичному режимі відразу після оплати на сайті на вказаний покупцем імейл. Будуть надіслані логін і пароль до навчального класу з автоматично введеним кодом доступу до відповідного курсу.

За відсутності листа з доступом просимо перевірити папку спам. Якщо листа з доступом там немає, просимо написати адміністратору.

Адміністратор перевірить інформацію та вирішить питання з доступом до класу навчання.

Повернення

Навчання на онлайн-курсах відноситься до категорії послуг. Цивільний кодекс надає замовнику (учню) право в будь-який момент відмовитися від послуг (навчання на курсі). При цьому він повинен відшкодувати виконавцю (автору або організатору курсу) понесенні витрати.

У школі магії учень отримує доступ відразу до всіх уроків курсу, і якщо хоче відмовитися вже після того, як цей доступ отримав (на імейл вказаний при реєстрації відправляється логін, пароль та/або код доступу до курсу), навіть не дивлячись на те, що учень, можливо, не передивився всі лекції, послуга вважається наданою та вимагати повернення грошей у учня не має підстав.