Про школу магії

Школа магії Ольги Сидорук створена в 2011 році. До 2018 року навчання було очним, та вже чотири роки як школа змінила концепцію та перейшла на формат онлайн-навчання, розширивши свої кордони. Наші учні гідно оцінили такий вид отримання знань, тому що можна вчитися магії знаходячись в будь-якій точці світу.

Засновник школи Ольга Сидорук – езотерик з досвідом роботи більше 20 років, є автором навчальних програм, методик та літератури, експерт на ТВ та автор власних езотеричних продуктів. В її арсеналі більше 1000 працюючих ритуалів та більше 2000 учнів.

Наша школа підходить для всіх, хто відчуває близькість до магії та бажання розвиватися.

Основна робота школи направлена на розкриття вроджених здібностей, які подавляє та змушує забувати прогресуючий сучасний світ.

Ми даємо повноцінні знання та навички для роботи з магією і наш пріоритет – максимально розкрити потенціал кожного учня, допомогти проявити талант та свої природні езотеричні якості, які він зможе ефективно реалізувати в майбутньому.

Наш викладацький склад – це професіонали, які мають великий досвід в магічній практиці, глибоко розуміють специфіку свого направлення та мають необхідні компетенції.

Викладачі та куратори нашої школи підтримують зв’язок з учнями, допомагають та детально відповідають на всі питання кожного студента під час навчання. Після завершення курсів учні мають можливість звернутися до нас за допомогою, якщо стикнуться з будь-якими труднощами у практиці.

Все більше студентів віддають перевагу онлайн-навчанню, тому що такий формат дозволяє раціонально планувати час, дає змогу дивитися уроки стільки разів, скільки потрібно і в зручний для вас час. Уроки побудовані таким чином: іде послідовна подача матеріалу простим та зрозумілим язиком. Після успішного завершення кожного курсу видається сертифікат.

90% учнів приходять до нас з нульовими езотеричними та магічними знаннями, заявляючи що в них немає дару, але вони хочуть стати на шлях магії. Після завершення одного-двох курсів, вони починають успішно практикувати та показувати результати краще за тих, хто мав здібності ще до навчання.
Віковий діапазон наших учнів від 25 до 74 років. Тому не варто переживати, що двері в світ магії відкриються занадто рано або занадто пізно. Якщо людина вже прийшла до таких дверей, то це означає, що саме так і повинно було статися в цей проміжок її життя.